Ankara Vaillant Servisi

2020-06-10

Vaillant Ankara Servisi

Vaillant amblemi taşıyan tüm kombi modellerimiz sizlerin istek ve talepleri doğrultusunda en kaliteli ve en sağlam şekilde üretilerek, aynı zamanda uzun yıllara dayanan AR – GE çalışmalarına dayanılarak üretime sunulmuştur. Sağlam yapısı, kolay kullanımı ile tüm modellerimiz sizleri memnun bırakacaktır. Ankara Vaillant Servisi hizmetlerini severek kullandıınız kombi ürünlerinizi kesintisiz kullanmanız için yoğunlaştırmıştır.

Kombi cihazları her türlü önlem alınarak ve bir çok testten geçilerek üretilmiştir. Fakat zaman içinde deformasyonlar yaşanabilir. Sürekli kullanım, özellikle kış günlerinde aralık verilmeden çalıştırılması neticesinde parça değişimi gerekebilir.

Hiç bir şey olmasa bile belirli dönemlerde bakım işlemi gerekebilir. Ankara Vaillant Kombi Servisi çatısı altında görev yapan bizler ve bize bağlı olan tüm personellerimiz arıza ve tamirat ile ilgili çalışmalar yaparak sizlerin sorunlarına kalıcı noktalar koymaktadır.

Kombi cihazları doğalgaz ile çalıştığı için dikkat edilmesi gereken cihazlardır. Sistem üzerinde her türlü emniyet düzeneği olsa da her zaman son derece dikkatli olmak istenmeyen aksaklıkların önüne geçilmesini sağlar. Kombi ürünlerinde sık görülen arızaları şöyle sıralayabiliriz;

 • Dış gövde ısınması
 • Aşırı hararet
 • Kombide suyun bitmesi
 • Su damlaması olması
 • Cihaza elektrik gelmemesi
 • Kombide ateşleme olmaması
 • Ekranda reset ışığı yanması
 • Şebeke üzerinden gaz gelmemesi
 • Sesli veya gürültülü çalışma olması.
 • Tüm bu saydığımız nedenler için Vaillant olarak servis birimimizle her zaman hazır ve size ulaşmaya programlı şekilde görev yapmaktayız.

Ankara Vaillant Servisi yedek parça ve malzeme temini için de eksiksiz olarak donattığımız malzeme depolarımız ile hizmetinizdedir. Ankara ilimizin her noktası için servis verme kabiliyetimizin ve donanımımızın olduğğunu da parantez içinde belirtmek isteriz.

Vaillant Servisi olarak bizim siz değerli tüketicilerimiz için verebileceğimiz en büyük tavsiye kombi cihazlarınızı kullanım prosedürlerine uygun olarak çalıştırmanızdır. Unutmayınız ki kombi cihazları durduk yere bozulmaz. Sıklıkla gördüğümüz durum bilinçsiz kullanımdır. Arızalarınızın altında yatan en büyük sebep budur.

Bunun için Ankara Vaillant Servisi olarak önemle belirtmek isteriz ki kullanım kılavuzlarınızı her detayı dikkatli bir şekilde okuyunuz ve cihazın ilk çalıştırmalarını Ankara Vaillant Yetkili Servisi personellerine yaptırarak ürünü garanti altına aldırınız.

Vaillant Yetkili Servisi ile yapacağınız görüşmeler neticesinde garanti belgeleriniz onaylanarak her yöden güvence altına alınabileceksizniz. Burada en önemli husus kombi cihazınızın da garantiye alınması ile beraber paranızın da korunmasıdır.

Ankara Vaillant Servisi arıza açan, çalışmayan, sıcak su üretmeyen cihazlarınız için yılın istisnasız her günü başarılı bir şekilde görev yapmaktadır. Mobil ekiplerimiz ile şehrin tüm bölgelerini tarayarak eksiksiz ve zaman kaybı yaşamadan size ulaşmaktayız.

Vaillant kullanıcısı olarak kombi bakımlarınız için de bizlere merkez numaralarımızdan ulaşabilirsiniz. Dilediğiniz veya müsait olduğunuz gün için alacağınız randevuya sadık kalacak olan personellerimiz tam kararlanan saatte sizlerin ev ve ofislerine gelerek Vaillant kombi bakımlarınızı gerçekleştirecektir.

Unutmamanız gereken bir husus da bakımsız kombi cihazlarının sürekli sorun yaratma potansiyelidir. Benim kombim çalışıyor, arıza yapmadı, ne gerek var bakıma diye düşünmeyin. Vaillant kombi cihazınızın çalışması, sorun olmadığı anlamına gelmez.

Ankara Vaillant Servisi çalışanları bakım esnasında ürünü komple elden geçirerek sorunsuz ve masrafsız kullanımınızın yolunu açacaktır. Bakımsız kombi çok gaz harcayacağı için bütcenize de extra yük getirecektir. Kombi bakımında kısaca uygulanan işlemler şöyledir;

 • Cihazın komple temizliği
 • Su ve gaz kaçak kontrolü
 • Filitre temizliği
 • Peteklerin ısınma performansı
 • Gerek duyulması halınde sistemdeki suyun değişimi
 • Gaz yanma ayarlarının yapılması
 • Basınç ve genleşme tankı kontrolü

Bu saydığımız işlemlerin yapılması sizin için ve cihaz için hayati önem taşır. Her yıl sonbaharda yapılmasını tavsiye ettiğimiz bu işlem kesinlikle göz ardı edilmemelidir.